SPONSORZY ANTARCTIC ICE MARATHON 2018

 

Travelplanet.pl to zespół ekspertów, którzy oferują Klientom profesjonalne doradztwo. W naszym Telefonicznym Centrum Rezerwacji pracuje ponad 100 doświadczonych konsultantów – to największy taki zespół w Polsce! Konsultanci Travelplanet.pl regularnie wyjeżdżają na wyjazdy studyjne, podczas których biorą pod lupę wakacyjne kurorty i hotele. Zdecydowaną większość miejsc z naszej oferty odwiedzili osobiście, dlatego spośród tysięcy wakacyjnych ofert na rynku potrafią wybrać te najbardziej atrakcyjne i najlepiej dopasowane do potrzeb Klientów .

 

Essity to wiodącą globalna firma zajmująca się higieną i ochroną zdrowia, która opracowuje produkuje i sprzedaje środki ochrony osobistej (produkty higieniczne dla dzieci, kobiet, osób z problemem nietrzymania moczu i artykuły medyczne), oraz produkty i usługi w zakresie higieny dla sektora prywatnego i profesjonalnego – Consumer Tissue & Professional Hygiene. Wizją Essity jest podnoszenie jakości życia poprzez dostarczanie najlepszych rozwiązań w zakresie higieny i ochrony zdrowia. Produkty Essity są sprzedawane w około 150 krajach pod silnymi wiodącymi markami, w tym markami globalnymi TENA i Tork oraz lokalnymi: Leukoplast, Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo, Vinda i Zewa. Firma zatrudnia 48,000 pracowników na całym świecie, a dochód uzyskany ze sprzedaży w 2016 roku wyniósł SEK 101 miliardów (EUR 10.7 miliardów). Zrównoważony wzrost jest integralnym elementem modelu biznesowego Essity, przynoszącym korzyść ludziom oraz środowisku. Siedziba główna Grupy Essity jest w Sztokholmie, w Szwecji i tam też jest notowana na giełdzie papierów wartościowych Nasdaq. Wcześniej Essity była częścią Grupy SCA. Więcej informacji na www.essity.com

Marka Tork® jest dostawcą profesjonalnych rozwiązań do utrzymania higieny dla szerokiej gamy odbiorców: od restauracji, przez miejsca opieki zdrowotnej, biura i szkoły po przemysł. Na rozwiązania składają się dozowniki, ręczniki i papiery toaletowe, mydła, serwetki i czyściwa kuchenne oraz przemysłowe. Dzięki wiedzy eksperckiej, funkcjonalnym produktom i polityce zrównoważonego rozwoju Tork jest liderem w swojej branży. Należąca do Essity (wcześniej SCA) marka Tork dostarcza rozwiązania klientom w ponad 80 krajach. Szczegółowe informacje i aktualności o nowych produktach są dostępne na stronie www.tork.pl

 

Torro Investment to spółka prowadząca działalność inwestycyjną typu private equity/venture capital posiadająca obecnie w portfelu udziały w kilkunastu polskich przedsiębiorstwach z różnych branż. Więcej na www.torroinv.pl

 

Firma Montex powstała w 2006 roku z inicjatywy byłych pracowników zlikwidowanego działu pikowalni dużej zagranicznej spółki. Dzięki ciężkiej pracy oraz wiedzy doświadczonego i zgranego zespołu udało się stworzyć dobrze prosperujące wciąż rozwijające się przedsiębiorstwo. Na przestrzeni lat firma stała się specjalistami w dziedzinie pikowania różnorodnych tkanin metodą niciową – wielogłową przy użyciu nowoczesnych maszyn sterowanych komputerowo. W swojej produkcji Montex stawia przede wszystkim na jakość a usługi i wyroby charakteryzuje staranność wykonania i dokładność. Firma została doceniona przez wielu wymagających klientów znanych marek odzieżowych, z którymi ma przyjemność współpracować. Celem Montex Polska jest nieustanny rozwój i dążenie do doskonałości w myśl filozofii TQM (Total Quality Management), którą nieustannie jest wdrażana w firmie. Kompleksowe zarządzanie przez jakość pomaga  spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów i wychodzić naprzeciw najtrudniejszym wyzwaniom.

 

logo_opec_nowe

Misją Spółki jest zaspakajanie potrzeb klientów w zakresie dostawy ciepła w sposób:nowoczesny, bezpieczny, niezawodny, przyjazny środowisku. Jest to nasz cel, nasze zadanie i nasze przesłanie do obecnych i przyszłych odbiorców. Odpowiadamy na oczekiwania współczesnego, świadomego swoich pragnień człowieka. Dajemy ciepło, które jest przecież jedną z pierwotnych potrzeb ludzkości.

Może słowa potrzebują ciepła, gdy się rodzą od nowa” (Wiesław Myśliwski).

 

logo_Brubeck

Marka BRUBECK to lider na rynku odzieży termoaktywnej w Polsce. Zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją termoaktywnej odzieży sportowej i outdoorowej (linia ACTIVE) oraz bawełnianej i wełnianej bielizny bezszwowej (linia COMFORT). Od 10 lat specjalizujemy się w produkcji, której głównym celem jest zapewnienie prawidłowej termoregulacji organizmu oraz skuteczna ochrona ciała przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Podchodzimy do tego zadania w poczuciu współodpowiedzialności za zdrowie i codzienny komfort osób, dla których aktywność to styl życia.

inov8-logo-blk

Inov-8 to marka specyficzna, albo ją kochasz, albo nienawidzisz. Buty Inov-8 są dzikie i nieokiełznane. Stworzone z myślą o bieganiu po błotnistych, niedostępnych, górskich szlakach. Nie oferują wielkiej amortyzacji, ani systemów, które wspierałałyby Cię podczas biegu. Jesteś tylko Ty i szlak. Znakiem rozpoznawczym sprzętu Inov-8 jest nadzwyczaj niska waga. Ta w połączeniu z doskonałymi materiałami daje nam sprzęt najwyższej klasy. Biegasz w terenie? W górach? Pokochasz Inov-8!

 

 

 

CEDROWY-DWOREK_LOGO

Cedrowy Dworek – to nowy zaprojektowany w dwóch osobnych budynkach obiekt restauracyjno-hotelowy powstały w Cedrach Wielkich w samym sercu Żuław. Przyjazna lokalizacja na bezpiecznym zamkniętym terenie, unikalny wystrój i wyjątkowe menu sprawiają, że Cedrowy Dworek okaże się idealnym miejscem do organizacji imprez rodzinnych, biesiad i spotkań firmowych. W obiekcie stworzono niepowtarzalną atmosferę, którą docenią osoby poszukujące oryginalnego stylu, dobrego wypoczynku i dworskiej gościnności.

 

CELLFOOD-LOGO-MINI

CELLFOOD jest przykładem nowej klasy fizjologicznych nutraceutyków, który jest w stanie udostępnić komórkom tlen „na żądanie” w celu zaspokojenia potrzeb metabolicznych organizmu. To naturalny suplementem diety na bazie aminokwasów, enzymów i pierwiastków śladowych.

 

 

Copyright Piotr Suchenia © 2012. All Rights Reserved.